O DOBRÉ ČAJOVNĚ OSTRAVA - ZÁBŘEH

Dobrá Čajovna v Ostravě Zábřehu

Dobrá čajovna v Ostravě Zábřehu je pokračovatelkou DČ v lázních Klimkovice, která fungovala především pro lázeňské hosty již od jara roku 1998. Byla to čajovnička vskutku velmi útulná, leč malá. A tak jsme začali hledati vhodnější a větší prostory, kde bychom mohli nabídnouti útulné prostředí pro posezení s přáteli u šálku čaje lahodného. V roce 2006 se nám podařilo objeviti nově se budující městskou stavbu, kde jsme záhy po shlédnutí prázdných místností uviděli ono kouzelné místo ku spočinutí....

Cesta to byla nelehká, ale s radostným nadšením budovatelů jsme postupovali krůček za krůčkem za naší vizí Dobré čajovny. 19.4.2007 jsme mohli směle otevříti v plánovaných šest hodin večer. Pravda, ještě čtvrt hodiny před otevřením v čajovně vrčel šicí stroj, připevňovali jsme podhledy stropů, vysávali a všemožně uklízeli, ale nakonec jsme vše stihli a mohli na čas vpustiti první nedočkavé čajemilce. Na uvítanou jsme připravili skvělý Darjeeling first flush.

Jak pomalu ubíhal čas také my jsme nelenili a zprovoznili další salónek, kde je možno nerušeně s přáteli poseděti a i vodní dýmky si zakouřiti. Salónek jest určen pro 6-15 lidí a jest možno jej rezervovati předem. Dovolujeme si Vás tímto do naší Dobré čajovny pozvati, abyste sami zhodnotili zda se nám záměr podařil. Všechny změny v čajovně probíhají vždy po dialogu s Vámi hosty, proto velmi rádi uvítáme Vaše případné rady a připomínky.

Vaši čajimani

Design by PIXEL MEDIA   /   Copyright Cajimani s.r.o. 2016